Валерій Залужний дав інтерв'ю CNN

01.02.2024 в 22:12:00
Политика
1 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на тлі повідомлень про його швидку відставку написав статтю для CNN.

Виходом із ситуації, коли Україна не має переваги над супротивником ні у чисельності військ, ні у кількості озброєнь, Залужний бачить ставку на безпілотники, які повністю змінюють «дизайн» сучасної війни.

Також Головнокомандувач дорікнув політичному керівництву України (читай – Зеленському) у тому, що воно не може забезпечити процес мобілізації до армії без застосування непопулярних заходів.

«Ми маємо визнати нездатність державних інститутів України підвищити чисельність наших збройних сил без використання непопулярних заходів», - написав Залужний.

Також Залужний заявив про існуючу в Україні «політичну напруженість».

«Ми маємо боротися зі скороченням військової підтримки з боку ключових союзників, борючись із власною політичною напруженістю», - написав Залужний.

Окремим рядком головком заявив про проблеми в українському ВПК, вказавши на монополізацію цієї галузі.

«Нас, як і раніше, стримує монополізація оборонної промисловості. Це призводить до вузьких місць у виробництві – наприклад, боєприпасів – що ще більше посилює залежність України від її союзників у постачанні», - вважає Залужний.

Іншими словами, головком ВСУ пропонує перейти на стратегію максимального використання дронів для завдання ударів під силу РФ. Так як в іншому - по людях та техніці - цього зробити не вийде, «без вкрай непопулярних заходів».

Загалом досить потужний хід Залужного напередодні розгляду драконівського закону про мобілізацію. Більше того, це не лише військовий, а й політичний хід – попереджувальний контрудар, який нівелює будь-яку можливу «чорну піар-кампанію» проти головкому.


Читайте также

В Одессе изобрели новую игру – гибрид бильярда и гольфа
16.11 в 18:04:43|Спорт
0 0

Одесские парковки: без денег въезд запрещен!
19.08 в 09:02:01|Общество
0 8

Одесса-2011: сумерки демократии
24.08 в 08:47:19|Политика
0 0

Хроники-2011 в Одессе: Лихие 90-е и кромешный передел
Мониторинг СМИ: Болезнь для Костусева, комплексы для украинцев и выбор для России
12.12 в 21:45:33|Общество
0 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью