Інфоксводоканал нагадує одеситам: у передсвяткових клопотах не забудьте розрахуватися за спожиті послуги.

21.12.2023 в 16:16:00
Происшествия
3 0

Інфоксводоканал  нагадує одеситам: у передсвяткових клопотах не забудьте розрахуватися за спожиті послуги.

У водопостачальній компанії нагадують споживачам: у передсвяткових клопотах не забудьте розрахуватися за спожиті послуги.

У компанії наголошують, що доводиться  працювати в умовах зростання вартості енергоресурсів, пального та реагентів для очищення води. Але, незважаючи на складнощі, вона продовжує постачати одеситам щодня 300 мільйонів літрів питної води.

«На жаль, також зростали і борги наших споживачів. Станом на кінець року вони сягнули 470 мільйонів гривень. Більшу частину цієї суми — 350 мільйонів заборгувало населення», — повідомляє пресслужба Інфоксводоканалу.

«У таких умовах ми цінуємо кожного нашого абонента, хто вчасно і в повному обсязі розрахувався за спожиті послуги. Саме завдяки вам кожен одесит має змогу в ці зимові дні насолоджуватися гарячим чаєм або запашною кавою, прийняти душ та підтримувати чистоту в оселі. Тож нагадуємо всім споживачам: у передсвяткових клопотах не забудьте розрахуватися за спожиті послуги. Так ви зробите свій внесок у те, щоб наступного року Одеса була з водою 24/7»,
підкреслюють в «Інфоксводоканалі».

 

Источник: Інфоксводоканал Одеса

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

В Одесі проходить виставка «УКРАЇНА І СВІТ»
26.08 в 17:05:00|Культура
1 0

Саме сьогодні в Одесі 150 років тому запустили перший фонтан
22.09 в 08:35:00|Любопытно
1 0

Вісім одеситів увійшли до десятки рейтингу найбагатших власників біткоїна в Україні
19.02 в 18:36:00|Любопытно
1 0

Заміна магістрального водоводу: відключення води у 3 районах м.Одеса 20-21 вересня 2023 року
Увага! Ремонт водопроводу на площі Толбухіна: можливі відключення води та складнощі для дорожнього руху!

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью