В Одесі власникам зруйнованих квартир нададуть допомогу на оренду житла

25.04.2024 в 10:36:00
Общество
3 0

В Одесі власникам зруйнованих квартир нададуть допомогу на оренду житлаОдеська міськрада затвердила нову Міську цільову програму "Незламна Одеса".

Це окрема програма, в якій закумульовано всі напрямки, пов'язані з ліквідацією наслідків ворожих атак, відновленням житлового фонду та наданням допомоги мешканцям пошкоджених будинків.

Надалі фінансування всіх вищезазначених заходів буде здійснюватися виключно в рамках цієї програми. Ті заходи, які вже реалізуються в рамках інших програм, будуть перенаправлені разом з фінансуванням у програму "Незламна Одеса".

"Це дозволить більш оперативно та злагоджено реагувати на надзвичайні ситуації, пов'язані зі збройною агресією російської федерації. А також вести відповідний облік та звітність. Крім того, це також може стати у пригоді при отриманні репарацій",
-зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Повідомлено, що в Одесі надаватимуть адресну допомогу на тимчасове проживання громадянам, житло яких  зруйноване або знищене внаслідок ворожих атак.

"Це люди, які втратили майже все майно та їм потрібно десь проживати поки ми відновимо їх будинки або до отримання компенсації. На жаль в останні місяці  кількість громадян, хто потребує нашої допомоги, збільшується. Міський маневровий фонд вже давно весь зайнятий. Тому таким родинам надаватиме фінансову допомогу для винайму житла",-прокоментував міський голова.


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью