На окупованих територіях РФ примусово мобілізувала близько 60 000 чоловіків, – ГУР

31.07.2023 в 15:39:00
Общество
3 0

 

На окупованих територіях  РФ примусово мобілізувала  близько 60 000 чоловіків, – ГУР

З початку 2022 року росія на окупованих територіях України примусово мобілізувала до своєї армії від 55 до 60 тисяч чоловіків.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк, інформує  пресслужба ГУР МОУ

«Це насильницька мобілізація: окупанти ловили людей на вулиці, вони приходили на ті нечисельні підприємства, які ще працювали, і примусово забирали людей – просто переодягали та відправляли на фронт. Обіцяли, мовляв, будете на другій, на третій лінії, а насправді люди потрапляли на передову», – сказав представник воєнної розвідки України.

Також РФ заганяє до окупаційного війська навіть студентів з окупованих українських територій.

«Людина зранку пішла на заняття і через два дні вона вже воює. Власне кажучи, росія не вважає мешканців Донеччини та Луганщини за людей, тому окупантам абсолютно все одно, закони не діють. Єдина реальна можливість [вижити] – одразу, за першої ж можливості здатися в полон», – підсумував Андрій Черняк.

  


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью