Губернатор Куцый отчитался за себя и за Степанова

20.05.2020 в 18:10:00
Политика
3 0

К годовщине правления президента Владимира Зеленского председатель Одесской областной государственной администрации Максим Куцый подготовил свой доклад о свершениях региональной власти за прошедший год.

Губернатор Куцый отчитался за себя и за Степанова

По версии Максима Куцего, в области было сделано очень много. 
Приводим доклад губернатора в полном объеме:
Звіт керівника Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого до річниці Президента України Володимира Зеленського: «сьогодні – рік президентства Володимира Зеленського. Рік тому український народ дав новому Президенту великий кредит довіри і тим самим поклав на нього та його команду велику відповідальність.

Я – людина з команди Президента. Тому, будучи очільником Одеського регіону, намагаюся робити все, щоб виправдати надії громадян.

Наразі можу з впевненістю сказати, що Одещина з готовністю прийняла коронавірусний виклик та дає йому беззаперечний опір.

Проведено величезну роботу для того, щоб забезпечити всіх мешканців та медиків регіону необхідними медикаментами й захисними засобами. Із бюджетів ОТГ, міст, районів та області на протидію поширенню коронавірусної інфекції виділено майже 450 мільйонів гривень.

Майже 3000 наших медиків, які захищають нас від коронавірусу, завдяки спільним діям Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради, додатково отримали 200% доплат до окладу. А протягом 2 місяців до регіону надійшло 130 додаткових карет «швидкої» допомоги.

Ми робимо все, щоб покращити медичну галузь Одещини й після епідемії. Зараз будуються 28 амбулаторій, ще 17 – у проектному стані. Менше ніж за місяць плануємо ввести в експлуатацію 5 нових амбулаторій.

Ми впевнено дивимось у майбутнє. Діти і молодь – перспектива нашої держави, а їх якісна освіта – одне з наших першочергових завдань.

Цьогоріч створено 7 навчально-практичних освітніх центрів галузевого спрямування.
 Розпочали свою роботу 6 інклюзивно-ресурсних центрів у Молозі, Кілії, Болграді та Одесі.
 Збільшено мережу інклюзивних класів у 394 закладах освіти, в яких навчається 1348 дітей.
Придбано 1510 комп'ютерів для шкіл,
Придбано 10 шкільних автобусів (у тому числі й для дітей із інвалідністю).
Триває будівництво 5-ти нових шкіл, а також триває робота щодо придбання 24 шкільних автобусів.

Коронавірус для нашого регіону не став приводом залишитись без дипломів. Управління освіти організувало онлайн-екзаменування для студентів професійно-технічних закладів.
Усі вони зможуть скласти іспити, не виходячи з дому.

Станом на сьогодні триває облаштування освітнього хабу на базі КЗВО «Академія неперервної освіти» – відкритого освітнього простору для педагогів та реалізації інноваційних освітніх проектів для обдарованих дітей.

Разом з цим ми концентруємося на реалізації стратегічно важливих та надмасштабних президентських проєктів із інфраструктурної розбудови України – Велике будівництво.

Так, майже 1 млрд грн буде спрямовано на будівництво доріг у нашому краї. Вперше за десятки років будуть відремонтовані й траси державного значення – так крок за кроком ми зшиємо регіон якісними дорогами.

Крім того, одночасно зводяться та ремонтуються 5 шкіл, 5 садочків та 5 спортивних майданчиків у різних районах області. Всі об’єкти здамо вже цього року.

Школи будуються та в Біляївці, Авангарді, Ставровому, Захарівці та Шевченковому.
Дитячі садочки будуються в Авангарді, Усатовому, Овідіополі, Ізмаїлі та Крижанівці.
Спортивні комплекси будуються в Южному, Усатовому, Кодимі, Граденицях, Шевченковому.

Цьогоріч на Одещині розпочав роботу німецький інвестор, компанія Notus Energy, яка збудує в області три вітряні електростанції вартістю 320 млн євро, що гарантує створення близько 250 робочих місць та 90 тисяч євро інвестицій у місцеву інфраструктуру.

Це – з ключового.

Рік тому Президент Зеленський поставив планку, яка до того здавалася непосильною: він зумів максимально об'єднати нашу країну, розкол якої завжди особливо помітний на виборах.

Весь цей час, із дня у день, кожен із членів його команди працює на те, щоб втримати це об’єднання. Щоб не допустити розбрату і розладів. Щоб не підживлювати конфлікти, а працювати на творення, розбудову та укріплення нашої держави, на очищення від бюрократичної та корупційної хвороби.

Саме тому ми отримуємо багато спротиву позитивним змінам і всередині країні, і зовні.

Тим не менше, я як керівник Одеської області, й вся команда Президента, працюємо так, щоб згодом сказати: ми зробили все, що могли, і все, що повинні були зробити».

 


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

Знакомство с одессой - выгодный контакт
10.08 в 10:57:44|Общество
0 0

Ветераны Великой Отечественной войны прибыли в Одессу на теплоходе
06.10 в 17:27:09|Общество
0 0

Одессит погиб в результате поражения электротоком
17.07 в 11:00:16|Общество
0 0

Губернатор Одесской области отчитал своего заместителя из-за бублика
06.10 в 16:26:11|Общество
0 1

Одесский губернатор не идет в отпуск и продолжает агитировать
04.10 в 14:48:58|Общество
0 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью