Чому поліцейський у Дніпрі аж тричі стріляв в водія елітного авто?

31.08.2023 в 21:38:00
Происшествия
3 0

У Дніпрі чергове затримання поліціянтами правопорушників обернулось бійкою, під час якої  водій був застрелений поліцейським. Завдяки відео з камер стало відомо, що чоловік поводився досить агресивно і мав всі ознаки алкогольного сп’яніння.

 Оскільки під час бійки з правопорушником поліцейський   застосував табельну зброю та тричі вистрелив у спину водію,   ця подія викликала величезний резонанс у суспільстві.


Чому поліцейський у Дніпрі аж тричі стріляв в водія елітного авто?

За підсумками інциденту у Дніпрі Офіс генпрокурора розпочав досудове розслідування за фактом умисного вбивства та перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу. А Державне бюро розслідувань (ДБР) розслідує правомірність застосування правоохоронцем табельної зброї, що спричинило загибель людини.

Звичайно, лише суд відповість на запитання, чи поліцейський діяв правомірно, стріляючи у водія Jaguar. Але! Водій був у стані тяжкого алкогольного сп’яніння (при цьому віз жінку з дітьми). Під час зупинки автомобіля помінявся місцями з жінкою, яка сиділа на пасажирському сидінні, а при затриманні поводився агресивно щодо правоохоронців – побив жінку-поліцейську, завдаючи їй загрозливих для життя травм, а до поліцейського застосував борцівський прийом, поваливши його на асфальт. Лише після цього поліцейський застосував табельну зброю.Адвокат, колишній працівник Київської міської прокуратури Олександр Поливач наголошує, що має бути проведене повне розслідування: «Може, попереджувальний постріл і був, а поведінка водія загрожувала поліцейському життям».

Бо, на даний час, є суперечливі свідчення про те, що сталося. Один із дніпровських журналістів повідомляє, що патрульний вистрілив тричі і двічі потрапив у живіт, а за даними Офісу генпрокурора, поліцейський під час бійки вистрілив водію Jaguar теж три рази, але в спину? За одними даними, водій Джумбері Сілогава помер на місці, а за іншими – був смертельно поранений.

Але, як каже міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, є очевидні речі: «Якщо громадяни хочуть жити в правовій державі, вони самі повинні дотримуватись законодавства, поводитися відповідно до встановлених норм і однозначно – не бити поліцейських. Більше того, навчати законослухняності своїх дітей. Та якщо окремі громадяни житимуть в анархії і вважатимуть себе вищими за закон, а поліція не зможе виконувати свої функції, на українське суспільство чекають дуже темні часи», —заявив міністр.

Источник: ЗМІ

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

Одесские АЗС оказались подпольными
16.09 в 13:20:55|Общество
0 0

Україна подасть скаргу до СОТ через заборону Польщі, Словаччини та Угорщини на імпорт української агропродукції
18.09 в 22:26:00|Политика
1 0

Причиною обстрілів острова Зміїний є тиск на цивільне судноплавство
03.08 в 19:35:00|Политика
1 0

В Одессу контрабандой переправляли старинный крест
16.09 в 12:59:00|Общество
0 0

Поліціянта з Дніпра, який застрелив чоловіка, було присуджено до цілодобового домашнього арешту до 30 жовтня 2023 року.

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью