Тепло в Украине продержится до субботы

16.11 в 12:41:57 0 698

Ще тиждень такого тепла – і на деревах знову полізе листя, а коти почнуть волати, як у березні. Екологи кажуть – рослини, тварини, риби та решта живих істот сходять з розуму.

Вони не розуміють до чого їм готуватися - до зими чи до літа. А головне – з’ясувалося, що аномальне підвищення температури відбивається і на людях. Як пов’язаний настрій українців з показниками термометру – далі.

На календарі – 15 листопада. За народними прикметами цього дня починає промерзати земля. Але нинішнього року від листопада лишилася сама назва. Такого не було за весь час синоптичних спостережень. Через температурні аномалії в країні вже розпочався справжній гармидер.

Христина Рудницька, координатор національного екологічного центру: “Тепла погода має негативні наслідки, оскільки тварини та рослини збилися з балансу і не знають що зараз – осінь чи весна”.

Троянди в столичному Ботанічному саду завжди відцвітали на початку жовтня. Цього року – цвітуть і досі. І зупинятися не збираються. Більше того - до них приєдналися весняні рододендрони та мімоза.

Анатолій Зарубенко, співробітник ботанічного саду: “Така погода, як сьогодні буває дуже рідко. Я наприклад за своє життя не пам’ятаю, щоб у листопаді була така висока температура”.

Кожен рибалка знає, що першою на погоду реагує саме риба. Живий барометр на Дніпрі показує весну. На гачок - не йде!

Геннадій, рибалка: “Нет ничего я не помню такого, она обычно не клюет, когда хорошая погода. Надо дождик, чтобы рыба клевала”

Люди аномальним теплом тішаться. Під теплим осіннім промінням українці скоректували свої плани та масово вибираються на природу.

Лариса, відпочивальниця: “Мы готовились к ноябрю суровыми. Такого не помню. Сегодня глянули в окошко и решили насладиться последними моментами. Костер сосиски”.

За декілька метрів пікнік вже скінчився. Разом відпочивальники доводять, що 8 градусів у Дніпрі - якраз те, що треба у спеку.

Сергій, купальник: “Мы решили, что наш дух и наше здоровье превыше погоды”.

Погода диктує й дрес-код. Нові модні шуби й зимові чоботи свого зоряного часу ніяк не дочекаються.

Олексій, скейтбордист: “Во-первых, можно одеть шорты, майки, очки. Прыгать, обливаться водой, скакать и просто веселится”.

Єдині, хто не надто радіє весняній спеці у листопаді – це військовики.

Андрій та Дмитро, військові ліцеїсти: “З 15 жовтня ми ходимо у зимовій формі одягу. Нам дуже спекотно, дуже. Але форма одягу не порушується і від цього нікуди не дінешся”.

Учасники телевізійного проекту “Диво-люди” також замотані з ніг до шиї. Втім, українська погода мумій не лякає.

Михайло та Сашко, “Диво-люди” (ICTV): “Жарковато. Мы решили снять одежду и побыть в этом. Мы - мумии, приехали из Египта, чтобы погулять на Майдане. Какая погода в Египте? В Египте жарче”.

Вуличним музикантам градусів у повітрі мало – вони ще градуси настрою піднімають. І за прогнозами синоптиків, насолоджуватися теплом країна зможе аж до суботи.


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Сергей Кивалов: Делать свое дело и стремиться к лучшему для одесситов и всех граждан Украины

Об итогах политического сезона и планах на будущее рассказал Почетный гражданин Одессы и Одесской области, Президент Национального университета «Одесская юридическая академия» и Международного гуманитарного университета Сергей Кивалов.

19.12 в 12:20:00|Общество
1 0
Все интервью