Скорик о евромайдане: Информационный дисбаланс привел к попытке госпереворота (Документ)

01.12.2013 в 22:29:01
Политика
3 0

Одесский областной совет попросит Президента не допустить посягательств на развитие украинской государственности, раскол гражданского общества, создание преград к функционированию госорганов. Об этом сообщает пресс-служба ОГА. 

Скорик о евромайдане: Информационный дисбаланс привел к попытке госпереворота (Документ)

В подготовленном для принятия документе говорится, что ни одна партия, ни одна общественная организация или группа лиц не могут присваивать себе права брать на себя функции госуправления и действовать от имени всего украинского народа, подрывая основы социально-экономического и политического устройства страны.

В тему: Одесский нардеп, покинувший «регионалов»: Правительство должно уйти в отставку

«Фактически через искусственно созданный информационный дисбаланс украинское общество стало свидетелем попытки государственного переворота, в связи с чем вопросы международных отношений превратились в угрозу национальному суверенитету государства, его национальной целостности и неприкосновенности», - говорится в документе.

Проект решения подготовлен и внесен главой ОГА Николаем Скориком. Приводим текст обращения полностью:

«Звернення Одеської обласної ради до Президента України, політичних партій та Українського народу щодо недопущення зруйнування конституційного ладу України

Статтею 6 Закону України «Про основи національної безпеки України» одним із пріоритетів національних інтересів України визначено інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір. Останні десять років держава забезпечує стрімкий розвиток у визначеному напрямку, в тому числі в рамках ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство», яка орієнтована на удосконалення системи управління та забезпечення стабільності, економічну інтеграцію та конвергенцію з економічною політикою ЄС, енергетичну безпеку, розвиток контактів між людьми тощо. Як підтвердив Президент України Віктор Федорович Янукович, курс європейської інтеграції залишається незмінним.

Конституція України гарантує розвиток суспільного життя в Україні на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності, забезпечує утвердження реальної багатопартійності та легалізацію опозиційної діяльності. Однак, жодна політична партія, громадська організація, інше угруповання чи окрема особа не можуть присвоювати право здійснювати державну владу і діяти від імені всього народу, підриваючи основи соціально-економічного і політичного устрою держави, вибору напряму її державно-правового розвитку.

Втім, процес підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом як один із етапів європейської інтеграції країни перетворився на механізм розколу Українського народу, зародження у ньому ворожнечі та нетерпимості, породження насильницьких дій та нехтування конституційними основами державності.

Фактично через штучно створений інформаційний дисбаланс українське суспільство стало свідком спроби державного перевороту, у зв’язку з чим питання міжнародних відносин України перетворилось на загрозу національному суверенітетові держави, її національної цілісності та недоторканості.

В тему: Скорик призвал одесситов не поддаваться революционным» настроениям

Ми впевнені в тому, що наявна у суспільстві різність поглядів не повинна стати причиною підриву засад єдності та толерантності українського суспільства. Неприпустимим є зловживання та спекулювання цією ситуацію в інтересах окремих політичних сил, що має наслідком злочинне руйнування конституційного ладу України як суверенної держави.

З урахуванням зазначеного Одеська обласна рада звертається:

1. До Президента України як гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина з висловленням підтримки обраного зовнішньополітичного вектору, що базується на загальнолюдських цінностях та інтересах Українського народу і має враховувати національні економічні інтереси та макроекономічну ситуацію.

Одеська обласна рада просить Вас, шановний Вікторе Федоровичу, не допустити посягання на сталий розвиток Української державності, розколу громадянського суспільства, здійснення перешкод у функціонуванні державних органів, підприємств, установ, організацій особами, що мають на меті насильницьким шляхом дестабілізувати ситуацію у країні, чим ставлять під загрозу безпеку та суверенітет Українського народу.

В тему: Внеочередные сессии в Одессе - видимость реакции на протесты

2. До політичних партій з вимогою щодо припинення будь-яких посягань на конституційний лад України, пропаганди війни, насильства, порушень прав і свобод людини, закликів до перешкоджання роботі державних органів та посадових осіб, недопущення спекулювання темою європейської інтеграції, яка залишається пріоритетом у зовнішній політиці держави, в угоду своїх політичних амбіцій та як привід для розколу суспільства.

3. До Українського народу, що є носієм суверенітету в Україні, із закликом щодо необхідності зберігання національної єдності, консолідації та порозуміння у реалізації та захисті права України на самовизначення, цілісність та незалежність, а також не піддаватися впливу провокаторів.»


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

Гололед приносит травмы
27.01 в 14:38:35|Общество
0 0

Правила конкуренции действуют не только на суше...
19.12 в 13:04:50|Общество
0 0

Грипп еще опасен - предупреждения медиков
27.01 в 14:39:15|Общество
0 0

Студенты юридической академии - лучшие
27.01 в 14:37:59|Общество
0 0

Утверждена программа восстановления и реставрации аккерманской крепости
27.01 в 14:39:40|Общество
0 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью