Одеський кіт служить в морській охороні

15.11.2023 в 16:24:00
Любопытно
3 0

Одеський кіт служить в морській охороні

Тварина є неофіційним членом екіпажу судна «Поділля» з березня цього року. До того часу кіт «служив» на катері.

Моряк-прикордонник на псевдо Сем 5 років тому проходив строкову службу в Морській охороні Державної прикордонної служби України. Після строкової опанував фах рятувальника й також займався детейлінгом автомобілів.

Але коли минулого року ворог підступно розпочав повномасштабне вторгнення до нашої країни, Олександр не вагаючись повернувся до лав Морської охорони. Поталанило потрапити саме на той корабель, на «Поділля», на борту якого строковиком отримував свій морський гарт та вишкіл.

Батько Сема також був морським прикордонником. Він змалку сформував світогляд сина, прищепив любов до рідної Одеси та закохав у море. Як справжній одесит, Сем з добротою ставиться до котів. Пухнасті це відчувають і завжди віддячують йому своєю любов’ю та вірністю.

В березні цього року на борту «Поділля» з’явився новий хвостатий член екіпажу. Моряки жартома кажуть, що кіт вирішив будувати кар’єру, оскільки перейшов з катера на корабель. Пухнастий матрос на прізвисько Шпиль має власну смугастість окрасу, але часом любить покрасуватися в морський тільняшці. Залюбки виходить на бойові чергування разом з екіпажем, щоправда ніяк не призвичаїться до штормових умов, тому часом, відчуваючи погіршення погоди, залишається на березі.


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

В ДТП погибли трое полицейских, которые возвращались из командировки в Одессу
Кивалов: Евромайдан не изменит курса Украины
23.11 в 13:30:38|Политика
1 0

В Одессе открыли дополнительный центр вакцинации и подвезли Pfizer
14.08 в 12:36:00|Общество
1 0

Одесская область в числе худших регионов по выполнению 6-ой волны мобилизации
18.08 в 18:09:18|Общество
1 0

Одесситы пойдут в школу 1 сентября
19.08 в 17:30:00|Общество
1 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью