Відзначено поліцейських, які першими кинулись на порятунок одеситів

02.01.2024 в 19:43:00
Общество
3 0

Відзначено поліцейських, які першими кинулись на порятунок одеситів

Начальник поліції Одещини Іван Жук відзначив спецпризначенців, які одні із перших кинулися на порятунок жителів ушкодженої ворожою ракетою багатоповерхівки в Одесі.

За проявлені мужність та героїзм, сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків полковник поліції вручив поліцейським відомчі відзнаки, серед яких «Знак пошани» та годинники.

Нагородження співробітників батальйону поліції особливого призначення відбулося, сьогодні, 2 січня 2024 року.

"Перед нами сьогодні стоять виклики та завдання, які пов’язані з ризиком для життя. І 29 грудня, коли відбулася масована атака московитами на Одещину та одна із ворожих ракет прилетіла в один із житлових багатоповерхових будинків Одеси, ви не згаяли жодної дорогоцінної секунди, адже мова йшла про порятунок людей. Завдяки вашій оперативності, злагодженості, професіоналізму було вчасно організовано та проведено евакуацію потерпілих зі зруйнованої та палаючої будівлі. Дякую кожному з вас, хлопці, за проявлені мужність і героїзм. Ви – приклад для наслідування", - зазначив під час вручення поліцейським нагород начальник ГУНП Іван Жук.Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью