Мешканці аварійного будинку на Молдаванці просять про допомогу

18.11.2023 в 11:38:00
Общество
3 0

Типовий одеський дворик — 2-3 поверхові будинки з вапняку, білизна, що вздовж і впоперек висить де тільки можна, діти гасають у дворі — незважаючи на холод, та собаки супроводжують незнайомців від головних воріт і доти, доки гість не сховається за якимись дверима.

Такими двориками краще гуляти туристом із фотоапаратом, жити там — сумнівне задоволення. Причина — це всіма, здається, забутий старий фонд — багаторазово залатані дахи, ненадійні похилені сходи, стара проводка і каналізація, що періодично заявляють про себе, залишки асфальту у дворах, клумби зі старих шин.

Мешканці аварійного будинку на Молдаванці просять про допомогу

Будинку за адресою Дальницька 29, — близько 100 років. Розташований він біля промзони. Практично по всьому периметру будинків на других поверхах «висять» галереї. 

Ольга Лепшина, яка живе в цьому дворі, влаштовує нам прогулянку і попереджає — «Ви за сто кіло важите, до поручнів не наближайтеся, провалитеся». Підлога на галереї другого поверху дійсно ходить ходором, енну кількість разів на день по ній проносяться діти. Батьки попереджають — «тут не можна», але, — маленьким не поясниш.

За словами Ольги, листи і звернення до ЖКС «Хмельницький» жителі двору пишуть уже близько двадцяти років. Підсумку — нуль. Комунальники мовчать або відповідають, що немає матеріалів для ремонту. Ок, не проблема, мешканці обзавелися матеріалами, чекали майстрів, про що повідомили ЖКС, але і це комунальників не вразило. Пролом, що утворився в бетонній стяжці доріжки двору площею 1 м2, куди кілька разів потрапили діти, які загралися, жителі залатали самі. А ось по дахах лазити все ще не вміють.

Мешканці цього двору зверталися до депутата Олександра Іваницького. Йому якось вдавалося розворушити комунальників. Він допоміг, але встиг зробити тільки одну галерею в цьому ж дворі, але в сусідньому будинку. Потім його депутатські повноваження закінчилися. Ну і все.

Потім змінилася виборча система. Тепер і зовсім не зрозуміло, до кого з депутатів можна звернутися — кожна фракція в міськраді призначила куратора на цей район. Загалом їх 7 депутатів. Але поки що їх ніхто тут не бачив. Ні, вони потім, звісно ж, прийдуть, але це ближче до виборів, а допомога потрібна вже зараз.

За словами Аурелії П., яка живе в цьому ж дворі, наявність однієї невирішеної проблеми тягне за собою виникнення інших. Через дірявий дах у її квартиру на другому поверсі затікає вода. Після різкого потепління ввечері 31 грудня весь Новий рік і до ранку жінка займалася тим, що збирала воду з даху у відра і тазики. А нижче, на першому поверсі, дроти на зовнішній стіні йдуть без ізоляції, і під час хорошої зливи, у кращому разі, все закінчиться коротким замиканням, а в гіршому — пожежею.

Якщо ви говоритимете про проблеми у сфері житлово-комунального господарства і нарікатимете на ЖЕК, то вас обов’язково поправлять: не ЖЕК, а ДЕЗ, ні, хоча вже не ДЕЗ, а ЖКС. А крім абревіатури щось змінюється в роботі цього відомства????

  • Так, мешканцям аварійного житла регулярно підвищують тарифи ЖКГ.

Источник: ИВАСІ НЬЮЗ

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

Вісім одеситів увійшли до десятки рейтингу найбагатших власників біткоїна в Україні
19.02 в 18:36:00|Любопытно
1 0

В Одессу контрабандой переправляли старинный крест
16.09 в 12:59:00|Общество
0 0

Причиною обстрілів острова Зміїний є тиск на цивільне судноплавство
03.08 в 19:35:00|Политика
1 0

Одесские АЗС оказались подпольными
16.09 в 13:20:55|Общество
0 0

В Одесі проходить виставка «УКРАЇНА І СВІТ»
26.08 в 17:05:00|Культура
1 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью