З‘явилася реакція військового, який отримав нагороду з рук Сергія Ківалова на День юридичної академії в Одесі

18.10.2023 в 18:45:00
Общество
3 0

«Затуліть ваші чорні роти і хоча б трохи поважайте нас», — звертається до «правдорубів»  війсковослужбовець Максим Пилявський, студент магістратури ОНЮА, який зараз боронить нашу державу на фронті.

З‘явилася реакція військового, який отримав нагороду з рук Сергія Ківалова на   День юридичної академії в Одесі

«Вам вже військові не такі?» — «То, може, поміняємося: ви під Авдіївку, а ми в світлі кабінети?» —питає автор звернення на сайті Обозреватель.

«На кілька тижнів через поранення повернувся до мирної землі і ледь не пожалкував про це. Читаю деяких наших і не вірю в те, що бачу! Відразу після святкування Дня юриста в Одеській юракадемії, в якій зокрема нагороджували військових студентів і викладачів, в деяких телеграм-каналах та псевдоЗМІ полилось стільки бруду! І на сам заклад, і на процес нагородження, і безпосередньо на нас, хто в пікселі прийшов до рідного вишу на своє професійне свято…
Вже вам військові не такі? Не ті нагороди беруть до рук? Не так фотографуються? Панове, ви серйозно? Так може, давайте поміняємось — ви під Авдіївку, Лиман, Красногоровку. А ми в світлі кабінети, за ноутбуки і щось там клацати. Не хочете? Авжеж, страшно. Холодно. Ризик повернутися калікою або не повернутися ніколи», — 
пише Максим Пилявський, студент магістратури ОНЮА, який зараз боронить нашу державу на фронті.

«Затуліть ваші чорні роти і хоча б трохи поважайте нас», — звертається до «правдорубів» Максим. —«Наші вчинки, наш вибір. Який саме вибір? Кілька років тому ми свідомо обрали Одеську юридичну академію, бачили своїм покликанням захист закону, правопорядку. Але 24 лютого 2022 розділило наше життя на до та після. Потрібно було захищати країну, рятувати її від ворога. І нас таких «правників-захисників» не одиниці, а десятки. У нас була броня від мобілізації, але, при цьому, і чітке розуміння того, що заховатись не вийде».

«Це наш дім. Хто його за нас буде боронити? І так. Нам не соромно відчувати підтримку від наших одногрупників, наших деканів, керівництва вишу. Я не хочу деталізувати — все, що передається, то є все цінним, точніше, безцінним. Те що, університет кожного місяця сплачує мільйони гривень податків до держбюджету також вважаю суттєвою допомогою армії. Підкреслюю — 10 мільйонів гривень щомісяця. Чи бюджет не має приймати ці гроші, тому що у вашому розумінні — це якісь не такі гроші?

У вас є такі гроші на автівку, зимовий одяг, мавіки та тепловізори? Ви змінили свій устрій життя, менше кави п’єте в улюбленій кав’ярні?

А тепер уважно читайте за День юриста. Не маємо сил та бажання повторювати двічі. Та й ворог може стільки часу не дати. В нас у побратимів з кожним роком додається професійних свят. Сумний жарт, але вже як є. 1 жовтня був наш День захисників. В грудні — День Збройних сил. Але ми не забули, що ми здобуваємо юридичну освіту. 8 жовтня, День юриста, — це також наш день. І нам було приємно, що рідний університет про нас не забуває. Постійно говорить про нас, про захисників, що пішли зі студентських аудиторій на фронт. Про це особливо сьогодні потрібно нагадувати, коли суспільство втомлюється від війни.

Якщо вже вам важко, тоді як нам? Ми вдячні президенту нашої академії Сергію Ківалову і за відзнаку, і за постійну допомогу, і за постійну увагу. І нам прикро чути, коли в суспільстві лунає думка про те, що якісь не такі військові у нас, що беруть в руки нагороди від якогось не такого вишу. Наші побратими-правники сьогодні в госпіталі без кінцівок. Одного нашого товариша-юриста ми втратили на полю бою. Вони також «неправильні», бо колись обрали юракадемію? Думайте над вашими «розслідуваннями». Хлопці, які повернуться з фронту, повернуться з перемогою і обов’язково згадають тих, хто дорікав їм за це все. Готуйте відповіді», — підсумовує своє звернення майбутній магістр.

ДОВІДКОВО:

Реакція військового з’явилася у відповідь на хвилю негативу в ЗМІ, яка здійнялася після того, як нагороди від академії отримали також деякі чиновники, зокрема директор Одеського управління НАБУ Володимир Деулін, який був на заході в університеті «Одеська юридична академія» та отримав нагороду від президента вишу Сергія Ківалова.


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

Вісім одеситів увійшли до десятки рейтингу найбагатших власників біткоїна в Україні
19.02 в 18:36:00|Любопытно
1 0

В Одессу контрабандой переправляли старинный крест
16.09 в 12:59:00|Общество
0 0

Причиною обстрілів острова Зміїний є тиск на цивільне судноплавство
03.08 в 19:35:00|Политика
1 0

Одесские АЗС оказались подпольными
16.09 в 13:20:55|Общество
0 0

В Одесі проходить виставка «УКРАЇНА І СВІТ»
26.08 в 17:05:00|Культура
1 0

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью