В ОНЮА розповіли про внесок Одеської юракадемії в наповнення бюджету України

23.10.2023 в 15:55:00
Общество
3 0

Проректор з виховної роботи та міжнародної співпраці Національного університету  «Одеська юридична академія» доцент Андрій Неугодніков виступив з відкритим зверненням до критіків ОНЮА, в якому розповів про значний фінансовий внесок юракадемії до  бюджету України та допомогу нашим захисникам на фронті.

 Публікуємо текст звернення повністю.

В ОНЮА розповіли про внесок  Одеської юракадемії в наповнення бюджету України

Верховна Рада України в першому читанні затвердила державний бюджет на 2024 рік. Певна річ, значна частина коштів зосереджена на підтримці обороноздатності нашої країни, підтримці ЗСУ.

Безумовно, допомога закордонних партнерів є неоціненною, без неї Україні було б вкрай складно. Але фундаментом, на якому стоїть фінансове забезпечення наших захисників, повинен бути саме державний бюджет. Хоча, повторюю, донорська допомога дуже важлива. І її значення ми ні в якому разі не применшуємо. Виконуючи службові обов’язки, регулярно спілкуюсь, зокрема, з європейськими та американськими колегами, науковцями, що відвідали наш університет. Відчутна їх підтримка протягом усіх днів військової агресії. 

Однак повернусь до бюджету та його важливості у формуванні фінансової подушки безпеки для нашої армії. Вагома складова наповнення бюджету – податки. Якщо всі підприємства, заклади, представники бізнесу вчасно і регулярно сплачують податки та виконують свій обов'язок перед державою – ми на правильному шляху.

Але, на превеликий жаль, спостерігаємо з боку деяких установ, що знаходяться далеко від лінії фронту, бажання ухилитися від податків. Вишукують якісь пільги, ховаються під податкові «канікули». 
Нехай це буде на їх совісті.
Ми говоримо про себе: Національний університет «Одеська юридична академія» щомісяця відраховує до держбюджету понад 10 мільйонів гривень.
Ми не намагаємось щось приховати, когось обдурити, оскільки розуміємо: від чесних платників податків залежить доля України в цій жахливій війні. І хто йде проти законної системи оподаткування, той йде проти держави.

Відповідно, ні проректори, ні ректор та президент університету Сергій Ківалов не лише не «годуються» за рахунок вишу, як пишуть злі язики, а максимально сприяють мобілізації коштів в НУ «ОЮА» на допомогу Збройним Силам України – пріоритетному сектору економіки в наш час.

Але цим допомога фронту Одеською юридичною академією не обмежується. Нещодавно президент університету Сергій Ківалов, «відомий пропагандист ‘русського міру’», безпосередньо висловив ініціативу перерахувати одноденну заробітну плату працівників університету на потреби ЗСУ. І пропозиція була активно підтримана нашим колективом, а це більше 1500 співробітників.

Також на початку війни університет фінансово підтримував медичні заклади, де проходять реабілітацію наші захисники і захисниці. Було передано близько дванадцяти тисяч продуктових наборів різним військовим підрозділам на передову! І це лише невелика частина нашої різноманітної допомоги героям, про яку ми можемо говорити довго.

Ця допомога триватиме. Закликаємо всіх небайдужих наслідувати приклад Одеської юридичної академії, її керівництва, особисто Сергія Ківалова та наближати нашу перемогу і мир на суверенній українській землі

Сьогодні перемогу здобувають 52 студенти університету. Як куратор виховної роботи у закладі особливо пишаюсь цими сміливими юнаками і дівчатами. Можу лише констатувати, що їхній подвиг – наслідок плідної навчально-патріотичної роботи університету. Жоден інший заклад вищої освіти в Україні не має такої кількості студентів, що несуть військову службу. Я вже не говорю про викладачів, котрі також зі зброєю в руках боронять Україну. Вдячні героям, поважаємо їх подвиг, не зупиняємо допомогу.
 
Проректор з виховної роботи     
та міжнародної співпраці
Національного університету 
«Одеська юридична академія»,
кандидат юридичних наук, доцент Андрій НЕУГОДНІКОВ


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Читайте также

В Одессу контрабандой переправляли старинный крест
16.09 в 12:59:00|Общество
0 0

Одесса примет этап чемпионата Украины по стритболу
25.07 в 12:40:24|Общество
0 0

Одесские АЗС оказались подпольными
16.09 в 13:20:55|Общество
0 0

Одесские предприниматели увезли 400 тысяч «на белом катере»
04.08 в 15:29:07|Общество
0 0

Студенты ЮрАкадемии любят Костусева, но не смогли объяснить, за что конкретно ВИДЕО
11.11 в 14:25:47|Общество
0 1 2

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью