Навіщо в Україні створюють "Гвардію наступу" - пояснення експертів

24.02.2023 в 20:16:00
Общество
3 0

Бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій ЗСУ

Навіщо в Україні створюють "Гвардію наступу" - пояснення експертів

Вісім штурмових бригад "Гвардії наступу" почнуть використовувати, коли ЗСУ успішно виконають стратегічну оборонну операцію.

Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

За його словами, ці бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України.
"Після втрати наступального потенціалу ворога українські військові перейдуть в контрнаступ. І тоді настане час "Гвардії наступу" - додав він.
Військовий експерт нагадав, що підрозділи ЗСУ намагатимуться пробивати фронт та максимально швидко просуватися вперед, не затримуючись на населених пунктах. Натомість різні міста та села, на його думку, зачищатимуть вже бригади з "Гвардії наступу".

"Якщо ЗСУ затримуватимуться на кожному населеному пункті, то наступальний імпульс дуже швидко заклиниться. А це неприпустимо. Тому тоді, коли населений пункт буде оточений, туди входитимуть ці бригади з "Гвардії наступу", які проводитимуть зачистки. А в цей час підрозділи ЗСУ йтимуть далі звільняти території", – припустив Романенко.ЯК ЦЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Наприклад, якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних нашим громадянам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території Одещини.

СПИСОК ЦНАП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

ЦНАП Березівської міської ради

м. Березівка, площа Генерала Плієва, 9

пн.-пт. 08:00-17:00

ЦНАП Білгород-Дністровської міської ради

м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56

пн.-пт. 09:00-17:00

ЦНАП Болградської міської ради

м. Болград, проспект Соборний, 149

пн.-пт. 08:00-17:00

ЦНАП Ізмаїльської міської ради

м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62

пн.-пт. 08:00-17:15

ЦНАП Одеської міської ради

м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 9

пн.-сб. 09:00-17:00

ЦНАП Одеської міської ради

м. Одеса, проспект Добровольського, 106

пн.-сб. 09:00-17:00

ЦНАП Чорноморської міської ради.

м. Чорноморськ, проспект Миру, 33

пн.-пт. 08:00-17:00

ЦНАП Подільської міської ради

м. Подільськ, проспект Шевченка, 31

пн.-сб. 08:00-17:15

ЦНАП Роздільнянської міської ради

м. Роздільна, вул. Шевченка, 85

пн.-пт. 08:00-17:15


Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Внимание! Обнаружив ошибку или неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. Далее следуйте инструкциям. Редакция сайта заранее благодарит всех бдительных читателей!

Новости Одессы

Интервью

Престижный диплом и гарантированное трудоустройство: почему абитуриенты выбирают социально-правовой факультет Национального университета «Одесская юридическая академия»

Выбор учебного заведения – задача не менее ответственная, чем выбор самой профессии. Но не менее важно выбрать факультет и определиться с будущей специальностью, которая соответствует всем чаяниям и требованиям абитуриента.

11.02 в 14:31:00|Общество
1 0
Все интервью